İade, Değişim, Garanti ve Alışveriş

İade, Değişim, Garanti ve Alışveriş Kuralları

 

Alışveriş Kuralları

 

TEKNİK BİLGİNİZ YOK İSE PROFESYONEL SERVİS DESTEĞİ ALMANIZI TAVSİYE EDERİZ!

 

(Ürün montajında yapacağınız herhangi bir yanlış da cihazınıza veya yedek parçaya zarar verebilirsiniz, bu gibi zarar durumlarında Firmamız kesinlikle mesul değildir.)

 

Satmakta Olduğumuz Ürünler İçin Uyulması Gereken Kurallar

(Lcd Ekran, Dokunmatik, Flexler, Batarya, Telefon Kasası, Kameralar, Vs.)

 

* Ürünleri Montaj Yapmadan Vida Takmadan İlk Başta Soketleri İle Deneyip Çalıştığını Gördükten Sonra Montajını Sağlayınız.

 

* Montaj İşleminden Geçen Ürün İade Ya da Değişime Tabi Değildir.

 

* Kırık, Lehimli, Yıpranmış, Jelatinsiz, Etiketsiz Ekranların İadesi Ve Değişimi Yoktur.

 

* Soketi Yırtık Batarya Ve Teknik Parçaların İadesi Ve Değişimi Kabul Edilemez.

 

* Servis ekranlar açıldıktan sonra değişim ve iade edilemez.

 

* Değişim Ve İadesi Olmayan Ürün Açıklamasındaki Tüm Maddeler Tüm İthalatçıları Kapsayan Genel Kuraldır.

 

Kocakteknik.com olarak müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Ürünlerimizden dolayı oluşabilecek tüm sorunlarınız için öncelikle müşteri temsilcilerimizle irtibata geçiniz. Sorunlarınız daha çabuk çözüme ulaşmış olacaktır.

 

Garanti Şartları

 

- Satın Aldığım Ürün Garantili mi?

 

Web sitemizden satın alacağınız bütün ürünler 14 gün değişim ve iade süresine sahiptir. Ürünün kullanımı süresince her hangi bir garanti yoktur.

 

Ürünle birlikte gelecek olan fatura ve iade veya değişim formu ile garanti işlemi uygulanmaktadır. Ürünü teslim alırken üründe herhangi bir deformasyon veya eksik içerik olmadığına kesinlikle emin olun, aksi takdirde kargonuzu teslim almayıp, tutanak tutturunuz ve akabinde müşteri destek hattımızı arayarak şikayet kaydı açtırınız. Bu şartları taşımayan iade veya değişimler kabul edilmeyecektir.

 

- Ürün Tarafıma Kırık, Bozuk veya Çalışmaz Halde Geldi?

 

Kırık veya gözle görülür derecede deforme olmuş halde gelirse, değişim formu ile Yurtici Kargoya teslim edebilirsiniz.

 

Ürünleri monte etmeden önce sadece kontrol edin, bu aşamada jelatinlerini çıkarmamaya ve ürüne zarar vermemeye dikkat ediniz. Çalışmayan ve eksik çalışan ürünleri değişim formunu doldurarak Yurtici Kargoya karşı ödemeli teslim ediniz.

Kargo: Koçak Teknik ailesi olarak satışa sunduğumuz bütün ürünlerimizi stoktan teslim ediyoruz. Bu sebeple alışverişinizi tamamlamanıza müteakip, ürününüz Aras, Yurtiçi, Mng Kargo firması ile gönderime sunuyoruz. İş günlerinde 16'ya kadar olan siparişleriniz aynı gün kargolanmaktadır. Kargo teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat hızına göre değişkenlik gösterebilir.

 

İade veya Değişim Şatları

 

İade veya Değişim: Aldığınız ürünü iade etmek veya değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Koçak Teknik ailesi olarak satış politikalarımızda asli görevlerimizden biri müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu sebeple satın aldığınız bütün ürünlerde, kargo teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ve değişim hakkınız mevcuttur. Servis Ekranlarda iade hiç bir şekilde yoktur. Ürünlerin geri teslimi veya iadesi sürecinde kargo bedelleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Müşterinin almaktan vaz caydığı veya yanlış ürün istediğinde iade kargo bedeli müşteriye aittir. Satın alınan ürünlerde iade ve değişim hakkının kullanılabilmesi için: Gönderildiği kutuda geri iade edilmesi, Üzerinde bulunan firmamıza ait hologramın olması, ürüne zarar verilmemiş olması, faturasının zarar görmemiş ve kaybolmamış olması, üründe son kullanıcı hatası kaynaklı sorunların bulunmaması, şartları tamamıyla karşılanmalıdır. İade veya değişim kabulü en fazla 2 iş günü sürmektedir. 2 iş günü sonunda geri ödemeniz veya yeni ürününüz firma yetkililerimizce kayıtlı telefon numaranız aranarak sizlerin bilgisi dahilinde yapılmaktadır.

 

Hasarlı Ürün: Firmamızdan tarafınıza sunulan ürünlerde kutu hasar, deforme v.b gibi durumlar olmamaktadır.  Fakat ürünün tarafınıza teslimi sürecinde kargo firması tarafından yapılan herhangi bir hatadan dolayı ürün hasarlı veya deforme olmuş şekilde tarafınıza gelebilir. Bu aşamada ürününüzü telsim alırken lütfen kontrol ederek alınız. Eğer sorun var ise 'Kargo Hasar Tespit Tutanağı' talep etmenizi ve aynı şekilde ürünü geri iade etmenizi rica ediyoruz.

Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4