Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo: Koçak Teknik ailesi olarak satışa sunduğumuz bütün ürünlerimizi stoktan teslim ediyoruz. Bu sebeple alışverişinizi tamamlamanıza müteakip, ürününüz Aras, Yurtiçi, Mng Kargo firması ile gönderime sunuyoruz. İş günlerinde 16'ya kadar olan siparişleriniz aynı gün kargolanmaktadır. Kargo teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat hızına göre değişkenlik gösterebilir.

İade veya Değişim: Aldığınız ürünü iade etmek veya değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Koçak Teknik ailesi olarak satış politikalarımızda asli görevlerimizden biri müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu sebeple satın aldığınız bütün ürünlerde, kargo teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ve değişim hakkınız mevcuttur. Servis Ekranlarda iade hiç bir şekilde yoktur. Ürünlerin geri teslimi veya iadesi sürecinde kargo bedelleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Müşterinin almaktan vaz caydığı veya yanlış ürün istediğinde iade kargo bedeli müşteriye aittir. Satın alınan ürünlerde iade ve değişim hakkının kullanılabilmesi için: Gönderildiği kutuda geri iade edilmesi, Üzerinde bulunan firmamıza ait hologramın olması, ürüne zarar verilmemiş olması, faturasının zarar görmemiş ve kaybolmamış olması, üründe son kullanıcı hatası kaynaklı sorunların bulunmaması, şartları tamamıyla karşılanmalıdır. İade veya değişim kabulü en fazla 2 iş günü sürmektedir. 2 iş günü sonunda geri ödemeniz veya yeni ürününüz firma yetkililerimizce kayıtlı telefon numaranız aranarak sizlerin bilgisi dahilinde yapılmaktadır.

Hasarlı Ürün: Firmamızdan tarafınıza sunulan ürünlerde kutu hasar, deforme v.b gibi durumlar olmamaktadır.  Fakat ürünün tarafınıza teslimi sürecinde kargo firması tarafından yapılan herhangi bir hatadan dolayı ürün hasarlı veya deforme olmuş şekilde tarafınıza gelebilir. Bu aşamada ürününüzü telsim alırken lütfen kontrol ederek alınız. Eğer sorun var ise 'Kargo Hasar Tespit Tutanağı' talep etmenizi ve aynı şekilde ürünü geri iade etmenizi rica ediyoruz.

Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4